Головна вечірка осені в бібліотеці «Стиляга-паті»

2017-11-29

Працівники відділення денного перебування Тростянецького районного територіального центру соціального обслуговування для своїх відвідувачів знову влаштували свято – запальну вечірку в стилі «Стиляга- паті». У читальній залі районної бібліотеки атмосферу 60-х років створила фотосушка «Погляд в минуле…», декоративно прикрашена стеля звисаючими платівками. Невід’ємною частиною дизайну був програвач.

Чи стиляга ти? Це можна було з’ясувати, взявши участь у конкурсах: «Одягни стилягу», «Змагання зі стрічками», «Пісні нашої молодості», «Танці з платівками», «Бугі-вугі». Ведуча Юлія Царькова драйвово провела запальний майстер-клас рок-н-ролу.

Скільки посмішок було за вечір! Саме вони створили чудову атмосферу свята та зарядили присутніх позитивом. Завершився вечір дискотекою 60-х з веселощами,піднесеним настроєм та гарною музикою.