Відкриття кімнати-музею Миколи Хвильового

2017-12-13

Сьогодні в приміщенні спеціалізованої школи №1 відбулося відкриття оновленої кімнати-музею українського письменника Миколи Хвильового. Відзначити 124 річницю від дня народження прозаїка, поета, публіциста, одного із основоположників нової української літератури створенням кімнати-музею – це дарунок нашому земляку.

Символічну стрічку перерізала колишня вчителька української мови та літератури цієї школи Марія Іванівна Бородіна. Саме її стараннями у 1988 році була створена перша кімната-музей. Спогадами про той час вона поділилася з учасниками заходу і зачитала власного вірша присвяченого митцю.

Урочистості пройшли на фоні літературного вечора «Думки проти течії» з виконанням улюбленого романсу письменника «Дорогой длинною», захоплюючого танго, читанням поезій та уривків із новел Миколи Хвильового.

До уваги присутніх була запропонована книжкова виставка «Микола Хвильовий – читаючи знову і вперше», яку презентувала бібліограф районної бібліотеки Зоя Каруна. Твори нашого земляка хвилюють читачів і сьогодні.