Бібліофреш у «Калинці»

2018-03-22

У закладі дошкільної освіти «Калинка» Тростянецької ОТГ відбулося методичне об’єднання вихователів середніх та старших груп дошкільних навчальних закладів. Тема засідання - «Формування у вихованців навичок спілкування і взаємодії засобами казки».

У рамках співпраці з закладом бібліотекар публічної бібліотеки Валентина Гладун провела для присутніх бібліофреш «Казковий мікс». На вихователів чекала гарна порція знайомств з казками сучасних вітчизняних і зарубіжних письменників, подарованих Тростянецькій бібліотеці пра-пра-правнучкою Леопольда Кеніга Sibylle Strack-Zimmerman

Яскраві та захоплюючі книжкові новинки, неприхована зацікавленість присутніх наповнили бібліофреш особливим змістом та додали йому своєрідну «родзинку».